Zamki do apartamentów ONLINE

Elektroniczne zamki do apartamentów ONLINE umożliwiają zdalne zarządzanie i udostępnianie dostępu do apartamentów bez konieczności zjawiania się w lokalu i angażowania do tego dodatkowego personelu.

Jego podstawowym zadaniem jest nadzorowanie i udostępnianie dostępu wybranego obiektu osobom z każdego miejsca i o każdej porze. Zamek ONLINE to nowatorskie rozwiązanie do apartamentów, mieszkań i wszelkich pomieszczeń, do których nie mamy codziennego dostępu, a chcemy mieć nad nimi kontrolę.  Obsługa jest intuicyjna i bardzo łatwa w obsłudze. Administrator nadaje wybranej osobie uprawnienia do otwarcia poprzez czasowy kod PIN lub kartę bezstykową.

Oferowane przez nas zamki są łatwe w montażu i pasują do każdych drzwi. Do zarządzania zamkiem służy darmowa aplikacja (Windows, Android, iOS) która jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze.

Nasza oferta skierowana do właścicieli apartamentów i pokoi na wynajem oraz wszystkich pomieszczeń, które wymagają zdalnego zarządzania. Obejmuje ona następujące produkty:

 • elektroniczne zamki do apartamentów działające na karty bezstykowe, kod pin lub technologię bluetooth;
 • kontrolery dostępu do pomieszczeń;
 • bramki dostępu;
 • elektroniczne włączniki prądu.


ZAMKI DO APARTAMENTÓW

Zamki posiadają 3 interfejsy:

kod PIN – wpisanie dedykowanego PIN-kodu umożliwia otwarcie zamka. Administrator dzięki tej funkcji może wygenerować kody dostępu umożliwiające dostęp do apartamentu na określony czas (od dnia do dnia / od godz. do godz.). Gość nie musi w tym przypadku instalować aplikacji, używa tylko wygenerowanego dla niego PIN-kodu.

Kod dostępu może być:

 • terminowy – z określoną datą i godziną rozpoczęcia oraz zakończenia działania;
 • cykliczny – działający np. w każdą sobotę od godziny 8:00 do 18:00;
 • jednorazowy – uprawniający do jednorazowego otwarcia drzwi;
 • stały.

karta bezstykowa RFID – funkcja umożliwia programowanie kart RFID Mifare do apartamentu na określony czas z możliwością przedłużenia lub skrócenia pobytu gościa. Właściciel posiadający bramkę SmartLock ma również możliwość programowania kart zdalnie a więc może on z dowolnego miejsca na świecie przypisać dowolnej karcie dostęp na określony czas do konkretnego apartamentu.

bluetooth – komunikacja z zamkiem za pośrednictwem telefonu komórkowego lub tabletu z darmową aplikacją TTLock w łączności bezprzewodowej bluetooth 4.0 (do 10m). Dzięki technologi bluetooth mamy możliwość otwierania zamka SmartLock oraz zarządzania nim z poziomu administratora w aplikacji TTLock. Administrator może nadawać uprawnienia dostępu dla gości korzystających z aplikacji TTLock. Uprawnienia dostępu mogą być jednorazowe, czasowe lub stałe.  Gość wchodzi do apartamentu korzystając z komunikacji bezprzewodowej bluetooth w swoim telefonie komórkowym.


KONTROLER DOSTĘPU DO POMIESZCZEŃ

Kontroler dostępu pozwala stworzyć kontrolę postępu do drzwi zewnętrznych, bram garażowych i innych miejsc z wykorzystaniem elektrozaczepu lub zwory elektromagnetycznej. Może być stosowany również tram gdzie nie ma możliwości zastosowania zwykłego zamka.

Kontroler posiada 3 interfejsy:

kod PIN – wpisanie dedykowanego PIN-kodu umożliwia otwarcie kontrolera. Administrator dzięki tej funkcji może wygenerować kody dostępu umożliwiające dostęp do pomieszczenia na określony czas (od dnia do dnia / od godz. do godz.). Gość nie musi w tym przypadku instalować aplikacji, używa tylko wygenerowanego dla niego PIN-kodu.

Kod dostępu może być:

 • terminowy – z określoną datą i godziną rozpoczęcia oraz zakończenia działania;
 • cykliczny – działający np. w każdą sobotę od godziny 8:00 do 18:00;
 • jednorazowy – uprawniający do jednorazowego otwarcia kontrolera;
 • stały.

karta bezstykowa RFID – funkcja umożliwia programowanie kart RFID Mifare do pomieszczenia na określony czas z możliwością przedłużenia lub skrócenia pobytu gościa. Właściciel posiadający bramkę SmartLock ma również możliwość programowania kart zdalnie a więc może on z dowolnego miejsca na świecie przypisać dowolnej karcie dostęp na określony czas do konkretnego pomieszczenia.

bluetooth – komunikacja z kontrolerem za pośrednictwem telefonu komórkowego lub tabletu z darmową aplikacją TTLock w łączności bezprzewodowej bluetooth 4.0 (do 10m). Dzięki technologi bluetooth mamy możliwość otwierania kontrolera SmartLock oraz zarządzania nim z poziomu administratora w aplikacji TTLock. Administrator może nadawać uprawnienia dostępu dla gości korzystających z aplikacji TTLock. Uprawnienia dostępu mogą być jednorazowe, czasowe lub stałe.  Gość wchodzi do pomieszczenia korzystając z komunikacji bezprzewodowej bluetooth w swoim telefonie komórkowym.

BRAMKA DOSTĘPU WI-FI współpracuje z zamkami oraz kontrolerami i umożliwia zdalne sterowanie zamkiem i nadawanie uprawnień poprzez aplikację na telefonie/tablecie administratora. Dzięki zastosowaniu bramki, zamek działa on-line w czasie rzeczywistym.

Możliwe jest zdalne odbieranie uprawnień do wejścia i odczytywanie historii otwarć zamka w czasie rzeczywistym. Zastosowanie bramki umożliwia również zdalne otwarcie zamka z aplikacji.


WŁĄCZNIKI PRĄDU NA KARTĘ są jedynymi w swoim rodzaju włącznikami aktywowanymi przez hotelowe karty. Obwód elektryczny włącza się lub wyłącza, gdy karta jest wkładana lub wyjmowana z otworu przełącznika. Energooszczędne urządzenie pomaga branży hotelarsko-gastronomicznej zmniejszyć zużycie energii w pustych pokojach hotelowych. Hotelowe włączniki na kartę są częścią systemu zarządzania energią, umożliwiającego Gościom kontrolowanie energii w pokojach. Dzięki temu energia nie będzie zmarnowana przez niezgaszone światło lub włączone urządzenia. Stosowanie włączników prądu zmniejsza zużycie energii nawet o 30 procent.

Zasada działania włącznika prądu: Kiedy Gość wchodzi do pokoju i włoży kartę-klucz do włącznika, w pokoju zasilone zostaną gniazda i inne urządzenia. Gdy klucz-karta zostanie usunięty, obwód będzie miał zasilanie jeszcze przez 15 sekund, aby umożliwić bezpieczne wyjście z pokoju a następnie zasilanie zostanie wyłączone. Aby przywrócić zasilanie w pokoju, należy włożyć ponownie kartę do otworu włącznika.

Do pobrania: 

Katalog produktów – SmartLock

Umów się na bezpłatną prezentację.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami w naszej ofercie:

Automatyka domowa i hotelowa.

System elektronicznych zamków hotelowych.

Przykładowa realizacja elektronicznych zamków ONLINE wraz z automatyką hotelową.

Nasze wybrane realizacje:

 
PremNet-zintegrowane rozwiązania