Zamki ONLINE dla hoteli i apartamentów

Zamek ONLINE dedykowany jest do mieszkań lub apartamentów na wynajem krótkoterminowy i polecany przede wszystkim do montowania w istniejących drzwiach. Instalacja polega na wymianie tylko szyldu starego zamka bez ingerowania w jego wkład. Bateryjne zasilanie zamka nie wymaga dodatkowej instalacji elektrycznej co bardzo upraszcza montaż.

Działanie zamka oparte jest o karty zbliżeniowe (MIFARE 13,56 MHz), kod PIN lub technologię Bluetooth. Strona zewnętrzna (kontrolowana) otworzy się w momencie przyłożenia uprawnionej karty lub wpisaniu kodu PIN. W innym przypadku klamka nie otworzy zamka. Zawsze pozostaje możliwość otwarcia drzwi za pomocą mechanicznego klucza (standardowa wkładka). Naciśnięcie klamki od strony wewnętrznej pokoju każdorazowo powoduje otwarcie drzwi.

Dlaczego zamki ONLINE są idealnym rozwiązaniem?

To inwestycja w nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz umawiać się z gościem hotelowym na przekazanie tradycyjnych kluczy mechanicznych. Dodatkowo masz pełną kontrolę nad zamkiem poprzez historię otwarć (dotyczy zarówno gości hotelowych jak i twoich pracowników).

Zarządzaj zamkiem szybko i poprzez sieć Wi-Fi z każdego miejsca świata

Przyspiesz obsługę lokalu, popraw komunikację pomiędzy swoimi gośćmi i pracownikami.

  • Obsługuj lokal poprzez technologię Bluetooth.
  • Zdalnie zarządzaj zamkiem poprzez sieć Wi-Fi.
  • Zdalnie dodawaj/usuwaj kody PIN.
  • Otwieraj lokal z każdego miejsca na świecie i o każdej porze.
  • Monitoruj poziom baterii.
  • Sprawdzaj kto i kiedy wchodził do twojego lokalu.

W ZESTAWIE TANIEJ

DLA APARTAMENTU

Zamek SmatLock dedykowany jest do mieszkań lub apartamentów na wynajem krótkoterminowy i polecany przede wszystkim do montowania w istniejących drzwiach. Instalacja polega na wymianie tylko szyldu starego zamka bez ingerowania w jego wkład. Bateryjne zasilanie zamka nie wymaga dodatkowej instalacji elektrycznej co bardzo upraszcza montaż. We współpracy z bramką komunikacyjną Bluettoth/Wi-Fi umożliwia zdalne zarządzenie i nadawanie kodów PIN z dowolnego miejsca świata.

Zestaw zawiera: