Zamki hotelowe na kartę RFID

System elektronicznych zamków hotelowych umożliwia kompleksowe zabezpieczenie hotelu lub pensjonatu – zarówno pokoi gości jak i przejść dla personelu (pomieszczeń socjalnych/technicznych) oraz pozostałych stref pod kontrolą dostępu.

Kluczem użytkownika może być bezstykowa karta zbliżeniowa RFID lub inny nośnik np. brelok czy opaska na rękę. System dedykowany jest dla obiektów stawiających na innowacyjne rozwiązania, nowoczesny wygląd i możliwość działania obiektu w systemie jednego klucza.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów – elektroniczne zamki hotelowe działające na karty bezstykowe lub kod pin, czytniki kontroli dostępu do pomieszczeń, elektroniczne wyłączniki prądu, bezstykowe karty RFID.

blank

Steruj temperaturą w pokoju z poziomu recepcji.

System posiada możliwość zdalnego sterowania temperaturą w poszczególnych pokojach. Intuicyjny interfejs gwarantuje prostą obsługę, a dostęp do systemu możliwy jest również przez urządzenia mobilne.

Zastosowanie takiego rozwiązania gwarantuje optymalne zużycie energii i obniża koszty eksploatacji obiektu. 

  • sterowanie tradycyjnymi grzejnikami
  • sterowanie ogrzewaniem podłogowym
  • sterowanie klimatyzacją

dowiedz się więcej o sterowaniu ogrzewaniem

Dlaczego warto wdrożyć nasz system do zarządzania obiektem hotelowym?

To inwestycja w nowoczesne rozwiązanie, jeden system, wiele funkcji i dużo oszczędności.

Monitoruj statusy gości hotelowych

Oprogramowanie posiada możliwość sterowania oświetleniem w pokojach hotelowych. Dodatkowo wiemy czy gość znajduje się w pokoju (czy włożył kartę do włącznika światła) oraz odbieramy statusy od niego poprzez panel życzeń gościa.

  • włączniki prądu na kartę
  • panel komunikacji z recepcją (nie przeszkadzać, posprzątaj mój pokój)
  • sterowanie roletami
  • sterowanie oświetleniem (tradycyjnym i LED)
  • sceny świetlne (włączanie poszczególnych lamp po włożeniu karty hotelowej)

Zintegrowane oprogramowanie hotelowe

Wdrażamy oprogramowanie które jest przeznaczone dla w hoteli, ośrodków wypoczynkowych, apartamentów i pensjonatów wraz z obsługą dodatkowych obszarów: restauracji , strefy fitness, basenu i SPA w ramach jednej struktury.

Dodatkowym atutem naszego oprogramowania jest moduł synchronizacji z zamkami hotelowymi, który pozwala zaprogramować kartę gościa, aby ten mógł dostać się do wybranego pokoju/apartamentu wraz z wejściem głównym/wjazdem na parking za pomocą jednej karty.

Gwarantujemy wdrożenie, doradztwo i szkolenie prowadzone przez doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem. Mamy nie tylko sprzęt i systemy informatyczne, ale wiedzę, czego potrzebują nasi klienci i co zrobić, aby system sprawnie działał.