Nowoczesne systemy ESOK
dla obiektów rekreacyjnych

Elektroniczny system obsługi klienta ESOK jest nowoczesnym narzędziem do zarządzania obiektem rekreacyjnym, zapewniającym sprzedaż wejściówek jednorazowych i cyklicznych, indywidualnych i grupowych oraz produktów i usług oferowanych na obiekcie wraz z kontrolą dostępu obsługiwaną za pomocą czytników RFID i sprawdzarek sterujących bramkami obrotowymi i uchylnymi.

Modułowa budowa systemu zapewnia dostosowanie systemu ESOK do potrzeb różnego typu obiektów rekreacyjnych i sportowych. Poszczególne moduły systemu mogą funkcjonować samodzielnie lub tworzyć rozbudowane konfiguracje dedykowane zarówno do dużych obiektów (aquaparki, centra rozrywki i sportowe, SPA & Wellness itp.) jak i mniejszych (np. baseny szkolne, sale zabaw dla dzieci) zapewniając pełną funkcjonalność.

Dlaczego ESOK jest idealnym rozwiązaniem?

To inwestycja w nowoczesne oprogramowanie, dzięki któremu osiągniesz korzyści na każdym etapie sprzedaży!

blank

Kontroluj ruch osobowy

System ESOK współpracuje z oprogramowaniem KDNet który jest autorskim produktem naszej firmy służącym do sterowania urządzeniami kontroli ruchu osobowego (czytniki transponderów, czytniki informacyjne, bramki obrotowe, bramki uchylne) i dedykowany jest dla elektronicznych systemów obsługi klientów ESOK. W połączeniu z oprogramowaniem do sprzedaży wejściówek, jest kompleksowym modułowym narzędziem do zarządzania różnego typu obiektów rekreacyjnych i sportowych.

Elementy systemu ESOK:

  • oprogramowanie ESOK
  • bramka uchylna lub obrotowa
  • czytnik wejściowy oraz informacyjny