Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • UPS Zasilacz awaryjny 600VA 360W

  239,00  netto
  293,97  brutto

  UPS 600 / 360W 7Ah – został specjalnie zaprojektowany do zasilania komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. Dzięki kompaktowej obudowie i małej wadze idealnie nadaje się do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni użytkowej. Zasilacz został wyposażony w zaawansowany moduł AVR.

 • blank

  Szuflada kasowa SKL

  250,00  netto
  307,50  brutto

  Szuflada kasjerska Posnet SKL została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na wytrzymałe i solidne rozwiązania.

 • blank

  Syscall – system przywołania obsługi

  Pagerowy system przywołania obsługi

  Zestaw wykorzystywany jest do przywołania kelnera przez kucharza lub barmana. Szef kuchni przywołuje kelnera po odbiór zamówienia kiedy posiłek jest już gotowy. Kelner widzi na zegarku przywołanie z kuchni. Powiadomienie może być w formie dźwięku lub/oraz wibracji.

 • blank

  Syscall – system przywołania klienta (PAGER)

  Pagerowy system przywołania klienta

  Zestaw wykorzystywany jest do przywołania klienta przez obsługę. Doskonale sprawdzą się w lokalach szybkiej obsługi. Wraz z systemem GoPos znajdzie zastosowanie w restauracjach, barach, pubach. Powiadomienie jest w formie dźwięku oraz wibracji.

 • blank

  Syscall – system przywołania klienta (MONITOR)

  System powiadamiania klienta

  Zestaw wykorzystywany jest do informowaniu klienta o zrealizowanym zamówieniu. Doskonale sprawdzą się w lokalach szybkiej obsługi. Wraz z systemem GoPos znajdzie zastosowanie w restauracjach, barach, pubach.