test1

WaitressProgram gastronomiczny GiP GH

Zintegrowany system obsługi klientów i zarządzania gastronomią GiP GH dedykowany jest dla różnego rodzaju lokali gastronomicznych począwszy od kawiarni, pubów, barów, pizzerii, aż po rozbudowane restauracje i przedsiębiorstwa gastronomiczne o strukturze rozproszonej.
Pragniemy zaproponować dopracowane i proste w obsłudze narzędzia do obsługi sprzedaży zapewniające prowadzenie, kontrolę i rozliczanie obiektów gastronomicznych.
Intuicyjny charakter pracy oraz łatwa obsługa dostosowana do ekranów dotykowych różnego typu urządzeń komputerowych stacjonarnych i mobilnych zapewniają sprawną i szybką obsługę gości w najszybszy możliwy sposób.
Modułowa budowa systemu pozwala na dostosowanie i zoptymalizowanie konfiguracji oprogramowania dla każdego rodzaju lokalu oraz najbardziej wymagających użytkowników.
System GiP GH pracuje na zintegrowanej bazie SQL i pozwala na jej wykorzystanie wielopoziomowej analityce.
GiP GH to zintegrowany system obsługi sprzedaży i produkcji, przeznaczony w szczególności dla lokali gastronomicznych, obiektów hotelowo-gastronomicznych oraz firm cateringowych. Składa się z punktów sprzedaży wyposażonych w kasy GH-POS oraz modułowego oprogramowania zarządzającego sprzedażą oraz produkcją (obsługa receptur i magazynów) i rozliczeniami.
System gromadzi dane o sprzedaży z kas i zarządza nimi, rozlicza, raportuje, a także zarządza produkcją, obsługuje receptury i magazyny, rozlicza kuchnie i bary.
Moduły oprogramowania można składać w różne konfiguracje, nabywać i wdrażać osobno. Dzięki temu zarówno zakres funkcji jak i cena systemu mogą być dostosowane do rzeczywistych potrzeb klienta, uwarunkowań finansowych i organizacyjnych.

Nasze realizacje:

 
PremNet-zintegrowane rozwiązania