Systemy gastronomiczne

Profesjonalny System Zarządzania Gastronomią GiP GH

25 lat doświadczenia naszego partnera firmy GiP Sp.z o.o. umożliwiło stworzenie i ciągłe rozwijanie doskonałego oprogramowania do zarządzania lokalami gastronomicznymi o różnorodnej charakterystyce pracy.
Nowatorskie rozwiązania wynikające z ciągłego rozwoju i współpracy z klientami w połączeniu z najnowszymi technologiami umożliwiają oferowanie na polskim rynku niezawodnych systemów gastronomicznych dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

Minimalizacja kosztów

Proponowane rozwiązania pozwalają kontrolować wiele procesów od przyjmowania zamówienia aż po rozliczenia czy kontrolę stanu surowców i dzięki temu można zaoszczędzić koszty oraz ograniczyć nadużycia personelu.

Większa satysfakcja gości i krótszy czas realizacji zamówień

Sprawna obsługa to gwarancja satysfakcji gości. Dzięki systemowi dla gastronomii zamówienia w najkrótszym możliwym czasie wpływają do kuchni i są natychmiastowo realizowane. Rachunki skrupulatnie wylicza system, bez możliwości pomyłki.

Efektywne zarządzanie i kontrola

Doskonałe instrumenty nadzoru i weryfikacji sprzedaży wykorzystujące szeroki wachlarz dostępnych raportów oraz analiz i wykresów gwarantuje precyzyjną kontrolę, a wykorzystanie systemu videonadzoru umożliwia porównanie zarejestrowanej sprzedaży z jej fizyczną realizacją. Dzięki wdrożeniu systemu GiP GH można uzyskać dużo więcej informacji o procesach, które zachodzą w lokalu gastronomicznym, kontrolować stan surowców i towarów. W łatwy sposób ocenisz rentowność działania restauracji, kawiarni, bufetu, stołówki, klubu czy dyskoteki i dostosujesz sposób zarządzania do danej sytuacji.

Podnieś swój prestiż

Zastosowanie nowoczesnych programów w połączeniu z profesjonalnymi urządzeniami to bez wątpienia ważny krok ku umocnieniu swojej pozycji na rynku. Najlepsze obiekty gastronomiczne wprowadzają podobne rozwiązania, gdyż stają się one nieodłącznym elementem zarządzania i symbolem profesjonalizmu. Dzięki nim optymalizujesz koszty, czas pracy ludzi, a przede wszystkim umacniasz relacje z klientami.

Materiały do pobrania:
Karta produktu – GiP GH

Umów się na bezpłatną prezentację lub zapytaj o ofertę cenową.

Nasze realizacje:

 
PremNet-zintegrowane rozwiązania